Akupresura bez tajemnic

Découvrons la réflexologie
akupresura
zdrowie, medycyna
hunter

Prosta technika masowania punktów odruchowych - możliwość przewidywania choroby i zapobiegania jej jeszcze przed wystąpieniem jakichkolwiek objawów. Dzięki metodzie fotograficznej opracowanej przez rosyjskiego inżyniera Kirliana na użytek badań nad tajemniczym zjawiskiem aury udał o się sfotografować strukturę energetyczną ludzkiego ciała. Badania potwierdziły chińską koncepcję energii...

Dzięki metodzie fotograficznej opracowanej przez rosyjskiego inżyniera Kirliana na użytek badań nad tajemniczym zjawiskiem aury udał o się sfotografować strukturę energetyczną ludzkiego ciała. Badania potwierdziły chińską koncepcję energii życiowej, krążącej po organizmie w ściśle określony sposób, wzdłuż specjalnych szlaków zwanych meridianami. Ta życiodajna energia „wynurza się” na powierzchnię skóry w ponad 700 różnych punktach.
Akupunkturzyści starają się zapobiec chorobie przez przywrócenie równowagi stanu energetycznego organizmu. Sposób ten jest dostępny dla każdego i w każdych warunkach, nic nie kosztuje, nie pociąga za sobą stosowania środków chemicznych i nie wymaga żadnej specjalistycznej aparatury. Akupresura jest masażem ściśle określonych punktów rozmieszczonych na powierzchni naszego ciała. Te magiczne punkty cierpliwie czekają, aż je pobudzimy, aby wyzwolić w nas obfity strumień energii, zapewnić znakomite zdrowie i młodość na długie lata oraz uwolnić ciało od dolegliwości.

źródło opisu: Klub dla Ciebie, 2003

źródło okładki: Zdjęcie autorskie