INWESTYCJE Private EQUITY / VENTURE CAPITAL

Wydawnictwo: Key Text
biznes, finanse

Nakładem wydawnictwa Key Text na rynku księgarskim ukazało się pierwsze w Polsce praktyczne kompendium wiedzy na temat inwestycji funduszy venture capital i private equity. Na ponad 400 stronach autorzy Katarzyna Sobańska i Piotr Sieradzan w przystępny sposób, krok po kroku opisują szczegóły procesu inwestycyjnego i działań podejmowanych przez fundusze na różnych etapach inwestowania oraz prezentują wskazówki dotyczące potencjalnej współpracy z funduszami. Przedsiębiorcy starający się pozyskać dla swojego przedsięwzięcia wsparcia private equity znajdą w książce szeroki zakres informacji o tym jak dokonać wyboru właściwego funduszu, jak przygotować wstępną prezentację projektu dla funduszu, jak przebiega proces analizy due diligence, oraz wskazówki dotyczące pisania biznesplanu. Książka analizuje także korzyści wynikłe z finansowania działalności przez fundusz private equity i najczęściej spotykane wśród przedsiębiorców obawy związane z tym rodzajem finansowania. Informacje w niej zawarte ułatwiają przedsiębiorcom podjecie decyzji, czy venture capital/ private equity to na pewno kapitał dla nich.

Kat12 | 2018-09-26
ark4diusz | 2017-09-04