1001 sposobów na relaks. Jak pokonać stres i odnaleźć doskonały spokój.

Wydawnictwo: Czerwony Słoń
poradnik relaks
poradniki
zatia

Unikalna, bogato ilustrowana kolekcja znakomitych pomysłów na relaks - skarbiec, który zawiera cały świat optymizmu, samoakcepotacji i spokoju. Oferuje wiele rozwiązań dla zjętych osób, które od czasu do czasu muszą zmierzyć się ze stresem w domu, pracy czy w kontaktach z bliskimi. Zawiera bogactwo wskazówek i technik od natychmiastowych porad, relaksujących mantr i prostych ćwiczeń...

Oferuje wiele rozwiązań dla zjętych osób, które od czasu do czasu muszą zmierzyć się ze stresem w domu, pracy czy w kontaktach z bliskimi. Zawiera bogactwo wskazówek i technik od natychmiastowych porad, relaksujących mantr i prostych ćwiczeń fizycznych, po głębiej działające metody pracy nad sobą zarówno na psychologicznym, jak i duchowym poziomie, często inspirowane mądrością Wschodu. Opiera się na wiedzy i doświadczeniu autora bestsellerów i konsultanta do spraw stresu, Mike’a Georga.

źródło opisu: empik.pl

dumel | 2015-07-27