Jan Stach. Twórca największego kamiennego mostu. Historia prawdziwa

Wydawnictwo: Poligraf
10 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
pamiętnik, most, Znamirowice
JASKIERKA57

Książka opisuje dzieje i niewiarygodną historie niezwykłego człowieka,rolnika Jana Stacha ze wsi Znamirowice,który swoją upartością udowodnił, że nie ma rzeczy niemożliwych.

źródło opisu: wydawnictwopoligraf.pl

źródło okładki: wydawnictwopoligraf.pl

JASKIERKA57 | 2013-04-01
Przeczytana: 01 kwietnia 2013

Stawiam 10 gwiazdek bo warto książka jest rewelacyjna czyta się ją lekko bo napisana jest prostym językiem.Opowiada o człowieku który sam wybudował kamienny most.Pracował dzień i noc odpoczywał w drodze do domu.Miał plantację truskawek i pomidorów i tylko z tego się utrzymywał,nie chciał renty od Państwa.Polecam.

Dorota_Dega | 2017-02-05
bestek | 2016-04-07