Trudności z koncentracją uwagi

Wydawnictwo: Państwowy Zakład Wydawnictw Lekarskich
9788320028065
poradniki

Trudności z dzieckiem, które nie może dłuższy czas skupić uwagi na jednej czynności, ma wielu rodziców. Autor wyjaśnia, jak działają mechanizmy zaburzeń w koncentracji, co może je powodować i jak pomóc dziecku. Przyczyna tych problemów ma często swoje źródło w naszym stylu życia, braku czasu dla rodziny, w nadmiernych oczekiwaniach stawianych dzieciom. Propozycje różnych zabaw i pomysłów na spędzanie wolnego czasu z dzieckiem i poświecenie mu więcej uwagi dają rodzicom możliwość rozwiązania tych problemów.

Michalina Mądrowska | 2016-10-15
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, 2016