Deadly Descendant

Cykl: Nikki Glass (tom 2)
Wydawnictwo: Pocket Books
145160680X
angielski
InsideBlack

As a living descendant of Artemis the Huntress, private investigator Nikki Glass knows how to track someone down. But when an Oracle shows up, warning the descendants about wild dog attacks in Washington D.C., Nikki is afraid it might be a trap. The Olympians believe the “dogs” are jackals, controlled by a blood-crazed descendant of the Egyptian death-god Anubis. Whatever. . . . If Nikki hopes to muzzle Dogboy, she’s got to catch him in the act. But when she stakes out a local cemetery, she ends up face-to-snout with a snarling pack of shadow-jackals whose bite is worse than their bark. These hellhounds are deadly—even for an immortal like Nikki. “Dog” spelled backwards may be “god,” but that won’t stop Nikki from teaching these old gods some new tricks. Like playing dead.

Dzika_Róża | 2015-05-04
Przeczytana: 11 kwietnia 2015

Jako żyjąca potomkini Łowczyni Artemidy, prywatna detektyw Nikki Glass wie jak wyśledzić kogoś kto zapadł się pod ziemię. Ale kiedy pojawia się Oracle, ostrzegając potomków przed dzikimi psami pojawiającymi się w Waszyngtonie, Nikki obawia się, że to może być pułapka. Olimpijczycy uważają, że "psy" to szakale, kontrolowane przez krew oszalałego egipskiego potomka boga śmierci Anubisa. Nieważne... Jeśli Nikki chce założyć Szakalogłowom kaganiec, musi złapać ich na gorącym uczynku. Ale kiedy obserwuje stary, miejski cmentarz, musi stawić czoła zdziczałej bandzie mrocznych szakali, których ukąszenie jest gorsze od ich ujadania. Te diaboliczne psy potrafią być zabójcze - nawet dla kogoś tak nieśmiertelnego jak Nikki. "Psy" uważane były kiedyś za bóstwa, ale to nie powstrzyma Nikki od pokazania tym starym bogom kilku nowych sztuczek. Podobnie jak udawanie trupa.

trochę lepsza ale i tak nie tego oczekiwałam :(

Beata | 2014-04-07
Przeczytana: 07 kwietnia 2014

Świetna! Polecam wielbicielkom lekkiego paranormal. Nikki Glass i jej miękkie serduszko.

gosiurka | 2014-01-06

Dobra, tylko główna bohaterka trochę mnie .... denerwowała, niby prywatny detektyw, a co chwilę "o jeny jakie to okropne", "nie mogę na to patrzeć". Ogólnie fajne się rozkręca i dochodzą nowe wątki

Anna | 2013-08-18

Książka trzymała poziom tomu poprzedniego. Jak dla mnie bomba. ;)