Broń strzelecka XX stulecia

Tłumaczenie: Janusz Błaszczyk
Wydawnictwo: Bellona
Huncwotcool

Leksykon-informator obrazujący broń strzelecką, jakiej używali żołnierze w wielkich konfliktach XX wieku - w I i II wojnie światowej, przed wybuchem I wojny, w okresie międzywojennym i w konfliktach po 1945 roku. Każdy z 300 najsłynniejszych modeli broni strzeleckiej z XX wieku przedstawiony jest na kolorowej ilustracji. Dokładny opis zawiera krótką historię rozwoju i wykorzystania...

Każdy z 300 najsłynniejszych modeli broni strzeleckiej z XX wieku przedstawiony jest na kolorowej ilustracji. Dokładny opis zawiera krótką historię rozwoju i wykorzystania konstrukcji. Szczegółowa tabela przedstawia kraj produkcji, dane techniczne, takie jak kaliber i długość całkowita.

źródło opisu: http://ksiegarnia.bellona.pl/index.php?c=boo&bid=3944

źródło okładki: http://ksiegarnia.bellona.pl/nokl/big/3944.jpg