Tajniki orgazmu

Wydawnictwo: Czarna Owca
Orgasmens mysterier
poradniki
Mohito_n

Książka została napisana z myślą o przedstawieniu najnowszych rezultatów badań w zakresie fizjologii i biochemii orgazmu i ejakulacji. Ken Purvis wyjaśnia, dlaczego tak wiele osób ma problemy z orgazmem, a także, co należy zrobić, by te problemy leczyć. Autor omawia także różne teorie dotyczące powstania orgazmu. Książka ma na celu przybliżenie tego wspaniałego przeżycia zmysłowego, a...

Autor omawia także różne teorie dotyczące powstania orgazmu. Książka ma na celu przybliżenie tego wspaniałego przeżycia zmysłowego, a jednocześnie nie pozbawia orgazmu aury tajemniczości. Skorzystają z niej zarówno studenci medycyny, psychologii, podyplomowych studiów seksuologicznych, jak i wszyscy Czytelnicy, ponieważ Autor posiada zdolność do pisania w sposób żartobliwy i lekki o poważnych sprawach.

źródło opisu: http://www.czarnaowca.pl/erotyka/tajniki_orgazmu,p2058657337

źródło okładki: http://www.czarnaowca.pl/erotyka/tajniki_orgazmu,p2058657337

Fantasy-Bestiarium | 2016-01-13

"Tajniki orgazmu. Niezbędnik poszukujących głębszej rozkoszy" zabiera nas w głąb kobiecego jak i męskiego orgazmu. Ken Purvis przytacza wiele badań naukowców i dzieli się ze swoimi czytelnikami pokaźną wiedzą, którą posiada. Wiele osób ma problemy z osiągnięciem orgazmu, tyczy się to zarówno mężczyzn i kobiet. Pozycja ta przynajmniej w pewnym stopniu stara się udzielić odpowiedzi jak zaradzić tym problemom i zaburzeniom. Autor dzieli się również licznymi ciekawostkami z historii orgazmu jaki i pasjonującymi anegdotami.

Zawarto w tej książce najnowsze badania z zakresu biochemii orgazmu jak i ejakulacji oraz fizjologii. Duża dawka wiedzy została przedstawiona w sposób przystępny, a miejscami nawet zabawny. Pozycja ta napisana została językiem barwnym i ciekawym, wciągając czytelnika do ostatniej strony. Problemy z osiągnięciem orgazmu są powszechnym zjawiskiem, co za tym idzie książka to ma szansę pomóc wielu osobom, które borykają się z podobnymi problemami. Ken Purvis objaśnia...

Michał | 2017-11-23
Przeczytana: 23 listopada 2017

Świetna książka. Na pewno tłumaczenie pozostawia wiele do życzenia pod względem błędów stylistyki i interpunkcji. Chyba nawet znalazłem jeden błąd ortograficzny (sic!). Natomiast mamy tutaj pełno odwołań do badań, dzięki czemu książka to nie wymysł, ale naukowe fundamenty. Mamy przekrój od historii, przez zabobony i ich zmierzenie z faktami naukowymi. Mamy ilustracje, schematy i dokładny opis zjawisk. Wszystko zostało rozłożone na czynniki pierwsze (zarówno u faceta, jak i kobiety), więc każdy na pewno (jeśli dużo wiedział to) dowie się jeszcze więcej i uporządkuje swoją wiedzę. Mamy wreszcie nieco wglądu w życie seksualne różnych zwierząt hodowlanych i nie tylko, jak również medykamenty i ocenę ich skuteczności na różne dolegliwości związane z (głównie) brakiem orgazmu. Generalnie naprawdę warto przeczytać. Książka leci szybko, bo napisana jest luźnym językiem. Momentami jest stricte naukowa i trochę przynudza, ale w pewnych momentach wręcz można się co chwilę śmiać z sytuacyjnych...

spacer_biedronki | 2016-08-16
Na półkach: Przeczytane, E - book
Przeczytana: 01 sierpnia 2016

Książka z cyklu Dociekliwy Tadzio. Dużo liczb, faktów. Zapewne ugruntuje wiedzę, ale Ameryki nie odkryje i nie wpłynie znacząco na metody pracy;)

Fenris | 2014-03-17
Przeczytana: 16 marca 2014