Bajki z całego świata

Wydawnictwo: Interpress
O princeznej Modroočke a iné rozprávky
832232572X
baśnie
Agnieczka

Zbiór baśni z całego świata: Dzielny cynowy żołnierzyk, O dwóch siostrach i czarodzieju, Jak myszy wietrzyły złote pieniążki, Jak zwierzątka przewracały niedźwiedzia na drugi bok, Kto znajdzie słońce, Człowiek, bawół i tygrys, Koza uparciucha i jeż, Dlaczego psy szczerzą zęby, Jak zając z lisem ciżmy kupowali, Jeleń i jaguar, Leśny ojciec i leśna matka, Słomiany byczek, Niedźwiedź i komar, O...

Zbiór baśni z całego świata:
Dzielny cynowy żołnierzyk, O dwóch siostrach i czarodzieju, Jak myszy wietrzyły złote pieniążki, Jak zwierzątka przewracały niedźwiedzia na drugi bok, Kto znajdzie słońce, Człowiek, bawół i tygrys, Koza uparciucha i jeż, Dlaczego psy szczerzą zęby, Jak zając z lisem ciżmy kupowali, Jeleń i jaguar, Leśny ojciec i leśna matka, Słomiany byczek, Niedźwiedź i komar, O dziewczynce Marudce, O rybaku Marcinie i złotej kaczce, Trzynaście much, Niedźwiedzia Skórka i siedmiu braci, Śpiewająca żabka, Kot, kogut i lis, Księżniczka Modrooczka i Ori, Placuszek, Niedźwiedź, piorun i dziewczyna, Jak wilk łowił ryby, Dlaczego małpy nie budują domów, Człowiek i pies

źródło opisu: opis autorski

źródło okładki: zdjęcie autorskie