Teozofia Różokrzyżowców

Tłumaczenie: Michał Waśniewski
Wydawnictwo: Genesis
Theosophie des Rosenkreuzers
Paskuda

Książka ta szeroko omawia ezoteryczną wiedzę różokrzyżowców dotyczącą praw losu, sposobu działania karmy, życia między śmiercią a nowymi narodzinami oraz przeżywania po śmierci skutków swoich ziemskich czynów. Autor wyjaśnia siedem stanów świadomosci człowieka oraz rozwój człowieka wraz z rozwojem planetarnym naszej Ziemi. Omówiony jest także rozwój ludzkości na Ziemi oraz istota wtajemniczenia chrześcijańskiego oraz wtajemiczenia różokrzyżowego.

źródło opisu: Genesis2008

źródło okładki: Genesis, 2008

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!