Bleach 26. The Mascaron Drive

Wydawnictwo: J.P. Fantastica
ブリーチ
komiksy
Yonkou

Strażnicy dowiadują się, że Aizen zamierza stworzyć "Królewski klucz". By jak najlepiej przygotować się do ostatecznej walki z nim i jego Arrancarami, Ichigo, Chad i Ishida rozpoczynają mordercze treningi! Ku swemu rozczarowaniu Orihime zostaje wykluczona z działań wojennych. Sytuacja ulega jednak nagłej zmianie! W świecie ludzi pojawiają się kolejne Arrancary!

źródło opisu: J.P.Fantastica, 2013

źródło okładki: http://jpf.com.pl

książek: 1935
Justyna | 2014-02-15
Przeczytana: 15 lutego 2014

Tomik "przejściowy". Wszyscy trenują, pod koniec widać zaczątek walki z arrancarami. Dużo czasu poświęconego vizardom. Nie nudzi tylko fragment z Ishidą.

książek: 1907
Aiwlys | 2013-06-07
Na półkach: Przeczytane, Mangi
Przeczytana: 06 czerwca 2013

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Ach, kochana biedna Orihime. Wszyscy chcą ją ochraniać, a ta wolałaby walczyć. Niesamowite, że zwykły człowiek jest na tyle silny, że wszelkie inne istoty pragną jej mocy itd. Walki pomiędzy Kapitanami a Arrancarami kapitalne :) Hitsugaya z tomu na tom coraz bardziej podbija moje serce.

EmilyStrange | 2013-06-21
Przeczytana: 31 maja 2013

Orihime denerwowała mnie w anime, denerwuje mnie i w mandze. Walka z arrancarami z tomu na tom nabiera tempa i rozmachu.

nati010 | 2017-10-13
Na półkach: Bleach, Manga, Przeczytane