The Delta Force
hunter

Samolot z Kairu do Nowego Jorku zostaje porwany przez terrorystów żądających uwolnienia więźniów szyickich przetrzymywanych przez Izrael. Dla Delta Force - tajnej grupy antyterrorystycznej w armii USA - odbicie pasażerów byłoby rutynową akcją, gdyby nie fakt, że w Bejrucie wchodzi na pokład samolotu następnych dwunastu terrorystów, że na płytę lotniska w Algierze wypadają ciała zabitych...

Algierze wypadają ciała zabitych zakładników, a pozostali przy życiu zostają zabrano z samolotu i ukryci w niewiadomym miejscu.

źródło opisu: okładka

źródło okładki: google