Snajper w akcji

Wydawnictwo: MAK Verlag
9783939991977
dervozavilus

Trzymające w napięciu opowieści o najskuteczniejszych na polu walki "mistrzach jednego strzału" Przyczajeni na dachu lub zamaskowani w wysokiej trawie snajperzy są żołnierzami, którzy na polu walki wzbudzają największy strach. Ale tylko nieliczni mają cechy, decydujące o tym, że są elitą - nieomylne oko, stalowe nerwy, instynkt myśliwego i niezłomna odwaga. Książka "Snajper w akcji" prezentuje...

Książka "Snajper w akcji" prezentuje niewiarygodne wyczyny najbardziej znanych snajperów w historii, od nierozstających się z bronią osadników z pogranicza z okresu powstania Stanów Zjednoczonych, przez ukrytych w okopach strzelców wyborowych I wojny światowej, snajperów II wojny światowej i współczesnych nam konfliktów zbrojnych.
Znajdziemy tu opisy sprzętu, taktyki i technik wykorzystywanych przez strzelców wyborowych. Publikacja zawiera relacje z pierwszej ręki o wyczynach największych asów takich, jak:
Billy Sing - 150 potwierdzonych trafień
Simo Hyh - najskuteczniejszy snajper w historii - 505 potwierdzonych trafień
Ludmiła Pawliczenko - radziecka snajperka - 309 trafień
Josef "Sepp" Allerberger - 257 trafień
Chuck Mawhinney - 103 trafienia podczas wojny w Wietnamie
Carlos Hathcock - 93 trafienia podczas wojny w Wietnamie
Timothy L. Kellner - 78 trafień podczas walk w Iraku
Craig Harrison - trafienie z największej odległości - 2475 m
"Snajper w akcji" jest najlepszym przewodnikiem po świecie tych owianych tajemnicą i budzących grozę ludzi, wnikliwie przedstawia rolę, jaką odegrali w konfliktach zbrojnych w ciągu ostatnich 300 lat.
Książka zawiera 120 efektownych zdjęć i kolorowych ilustracji.

źródło opisu: http://www.literacki24.pl

źródło okładki: http://www.literacki24.pl

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!