Boczny tor

6 (2 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
8320706726
literatura piękna
Adam

Społeczno-obyczajowa powieść o piętnastoletnim uciekinierze z domu poprawczego, którym zajęło się bezdzietne małżeństwo. Czy serdeczna atmosfera ich domu zmieni życie chłopca, czy piętno przeszłości nie zaważy na jego dalszych losach?

źródło okładki: internet

anaso | 2016-02-22

Opowieść o smutnym świecie przestępczości w PRL-u. O braku nadziei na lepsze jutro i wyzwoleniu się z kajdan marginesu społecznego. A jednak światy przenikają się. Ten zły i ten praworządny. Pojawiają się pomocne dłonie. Dla mnie wadą jest zbytnia łatwość w czynieniu dobra. Nie podoba mi się także zakończenie. Ale to moja subiektywna opinia :)