Wróżby na każdy dzień, czyli jak poznać przyszłość i zapewnić sobie powodzenie

Wydawnictwo: Świat Książki
Agata

Jak zapewnić nowonarodzenemu dziecku powodzenie w życiu? Czy już w dniu ślubu można przewidzieć, czy małżeństwo będzie szczęśliwe? Co zrobić żeby pieniądze nas lubiły? Jak odczytywać znaki, które pojawiają się w czasie ważnych wydarzeń? Ludzie od wieków usiłowali przeniknąć tajemnice przyszłości i pomóc swojemu szczęściu. Poznaj sposoby jakie stosowano przed laty i spróbuj sam odczytać swoją...

Jak zapewnić nowonarodzenemu dziecku powodzenie w życiu?
Czy już w dniu ślubu można przewidzieć, czy małżeństwo będzie szczęśliwe?
Co zrobić żeby pieniądze nas lubiły?
Jak odczytywać znaki, które pojawiają się w czasie ważnych wydarzeń?
Poznaj sposoby jakie stosowano przed laty i spróbuj sam odczytać swoją przyszłość.
Książka dla każdego i na każdy dzień, do czytania do poduszki od deski do deski lub na wyrywki.

źródło opisu: okładka książki

źródło okładki: zdj. własne

Wioleta Sadowska | 2014-03-05
Przeczytana: 05 marca 2014

"Ważne wydarzenia w życiu człowieka – narodziny dziecka, ślub, a nawet duże inwestycje finansowe, skłaniają do refleksji na temat przyszłości".

Ludzkość do wieków wierzyła w różnego rodzaju przesądy, celebrowała zwyczaje i próbowała przy pomocy różnych sposobów przewidzieć przyszłość. W dzisiejszych czasach, w dobie globalnego konsumpcjonizmu, gdzie zacierają się wzajemne granice kulturowe, wiele dawnych zwyczajów i przesądów zostało zapomnianych, bądź nabrało zupełnie nowego wydźwięku. Warto więc posiadać w domu książkę, która jest swoistą skarbnicą wiedzy na temat genezy wielu starodawnych zwyczajów i zapomnianej, często niekonwencjonalnej wiedzy.

"Wróżby na każdy dzień, czyli jak poznać przyszłość i zapewnić sobie powodzenie" to publikacja stworzona przez dwie autorki. Jedną z nich jest Agata Wasilenko, absolwentka polonistyki Uniwersytetu Jagiellońskiego. Od dłuższego czasu pisze artykuły o pachnidłach do "Przekroju", "Rzeczpospolitej" i innych tytułów...

Tommy | 2015-12-26
Usia | 2014-03-04