Tajemnice erotycznych gier i zabaw

Tłumaczenie: Grzegorz Mastowski
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Tylko dla Dorosłych". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Secrets of sexual play
8371209134
erotyzm, życie seksualne
Zyskowa

Od erotycznych gier i zabaw może zależeć powodzenie twojego życia miłosnego. Dzięki opisanym w tej książce zabawom dowiesz się, jak pokazać swemu partnerowi, że bardzo go kochasz, pozwolisz mu także zorientować się, w jaki sposób może odwzajemnić twoją miłość. Nowa książka Grahama Mastertona udowadnia, że śmiech to zdrowie... także w łóżku.

źródło opisu: okładka

źródło okładki: własne

Mirko1981 | 2016-04-18
Przeczytana: 17 kwietnia 2016

Książka jest bardzo przyzwoicie napisana prostym językiem. Pozycja dla początkujących co chcą się wtajemniczyć w aspekty wzbogacenia przyjemności sexualnych a także dla tych którzy chcą czerpać radość z powyższej czynności. Wiele pomysłów wraz z przykładami zastosowań. Myślę że dla nieobeznanych w tematyce sexualnej może być to książka pomocna do zrozumienia zarówno kobiet jak i meżczyzn, ich wymagań, oczekiwań i porządań. Miłych uniesień :) oczywiście po lekturze :)

Kubalinho | 2014-01-20

Znakomita.