Okładka książki Pamięć Doskonała

papier
Jacek
6,17 (6 ocen i 2 opinie)

Opis książki

Czy tego chcemy, czy nie, życie wymaga od nas ciągłego poszerzania wiedzy. Zapamiętywanie, bez względu na wiek, może być łatwiejsze i skuteczniejsze. Książka „Pamięć doskonała” i zawarte w niej 22 wartościowe lekcje sprawią, że nie będziesz mógł uwierzyć w osiągnięte rezultaty. Wyjątkowo praktyczne i motywujące podejście autorki do ćwiczenia pamięci oraz zawarte w publikacji rozgrzewki umysłowe i testy pomogą Ci maksymalnie wykorzystać pamięć w szkole, na studiach czy w pracy.

źródło opisu: http://www.zlotemysli.pl/prod/6690/pamiec-doskonala-barbara-szula.html

źródło okładki: http://www.zlotemysli.pl/prod/6690/pamiec-doskonala-barbara-szula.html

Gdzie kupić?
Sklep
Format
Cena

Polecamy

Opinie czytelników
Ardek | 2014-08-25

Czytałem kilka książek o tej tematyce. Ta jakoś specjalnie się nie wyróżniła.

timon104 | 2013-09-19

Bardzo dobra publikacja, opisująca w przystępny sposób wykorzystanie technik pamięciowych i nie tylko. Polecam wszystkim uczącym się.

escograu | 2014-04-07
obelixuspl | 2014-03-08