Wierząc nie poddałem się nigdy

Tłumaczenie: Barbara Żurowska
Wydawnictwo: Wydawnictwo Świętego Stanisława BM
6 (16 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Io ci credo. Perché con la fede non mi sono arreso mai
Vanilla_sky

Albano Carrisi (znany też jako Al Bano lub Al Bano Carrisi, ur. 20 maja 1943 w Cellino San Marco, Włochy) - włoski piosenkarz i aktor. W 1967 roku, Albano nagrywa swój pierwszy przebój Nel Sole. Utwór wygrywa Disco Per l'Estate i zajmuje pierwsze miejsce na liście najlepiej sprzedanych singli w całym roku we Włoszech, sprzedając się w nakładzie 1 500 000 kopii. Jego głos dociera do wszystkich gazet i telewizji.

W 1994 roku, życie rodziny Albano przyćmiewa tragedia. Najstarsza córka - Ylenia, ginie w Nowym Orleanie. Nikt nie wie co się z nią stało. Para porzuca wszystkie swoje prace muzyczne i wyrusza na poszukiwania do USA, gdzie razem z szefem policji starają się odnaleźć córkę. Niestety do dnia dzisiejszego nie odnaleziono nawet ciała. Podejrzewa się, że Ylenia pod wpływem narkotyków wskoczyła do rzeki Missisipi i utonęła. Romina Power wierzy, że córka żyje, Albano, że umarła.

źródło opisu: http://www.sklep.stanislawbm.pl/

źródło okładki: http://www.sklep.stanislawbm.pl/

Michał | 2018-03-09
Przeczytana: 09 marca 2018

Nie rozumiem tak niskiej oceny dla tej książki. Książka jest klasycznym świadectwem wiary, w tym wypadku znanego i lubianego włoskiego piosenkarza Al Bano. Al Bano pokazał w niej jakim jest człowiekiem - bardzo prostym, pokornym, a przy tym bardzo skromnym. Oczywiście tytuł książki jednoznacznie wskazuje na jej tematykę, jednak każdy kto po nią sięgnie i kogo interesuje taka tematyka nie będzie rozczarowany.