Atlantyda

Tłumaczenie: Jakub Urbański
Wydawnictwo: Klub dla Ciebie
Atlantis. Insights from a lost civilization.
popularnonaukowa
Mikael95

Znamy ją z legend - złota cywilizacja Atlantydy, która przed wiekami zatonęła w zimnych wodach morza. Niewiele jednak osób zna prawd ę o Atlantydzie i jest w stanie przytoczyć dowody na jej istnienie. Co wiadomo o społeczeństwie i historii tego lądu, jego religii, wierzeniach, sztuce, architekturze, nauce i medycynie? Czy to możliwe, że do niesamowitych osiągnięć Atlantydów przyczyniły się istoty pozaziemskie?
W tej książce Shirley Andrews odkrywa przed nami tajemnice Atlantydy, przedstawiając zupełnie nową wizję legendarnego kraju, leżącego niegdyś w rejonie Grzbietu Atlantyckiego. Autorka zbierała materiały do swoich badań w toku licznych podróży, konfrontując swe odkycia z dziełami setek innych badaczy - starożytnych i współczesnych uczonych, a także szanowanych wizjonerów - takich jak Edgar Cayce. Mieszkańcy tej tajemniczej krainy wywarli niesamowity wpływ na kulturę całej ludzkości… Ich potomkowie żyją dziś na naszej planecie. Dowiedz się, w jaki sposób dziedzictwo Atlantydy może pomóc wprowadzić świat w nową epokę pokoju i oświecenia.

źródło opisu: http://www.swiatksiazki.pl/atlantyda-shirley-andrews,p1448737.html

źródło okładki: Zdjęcie autorskie.

Michalina Mądrowska | 2016-08-16
Na półkach: Przeczytane, 2016