Zgłosuj na książki roku 2017

Atlas der Roentgenanatomie
atlas, anatomia, medycyna, radiologia
zdrowie, medycyna
judy

Atlas anatomii radiologicznej, w którym zaprezentowano prawidłowe obrazy wszystkich fragmentów ludzkiego ciała dostępnych w badaniach obrazowych. Dobra znajomość anatomii prawidłowej stanowi podstawę rozpoznawania patologii, dlatego atlas polecany jest wszystkim radiologom, zwłaszcza będącym na początkowych etapach rozwoju zawodowego. Najobszerniejszą część atlasu stanowią klasyczne...

Najobszerniejszą część atlasu stanowią klasyczne radiogramy, a także obrazy uzyskane metodą tomografi i komputerowej i rezonansu magnetycznego.
Każdemu obrazowi radiologicznemu towarzyszy czytelny schemat z oznaczonymi elementami anatomicznymi.
Książkę uzupełniono zdjęciami wykonanymi w trakcie badań diagnostycznych – angiografii, limfografii i scyntygrafii.
Duża liczba wysokiej jakości zdjęć wraz z przejrzystymi objaśnieniami.

źródło opisu: http://www.elsevier.pl

źródło okładki: http://www.elsevier.pl

royal447 | 2017-11-29

Jeden z lepszych atlasów anatomii radiologicznej, choć ten Daniela jednak cenię wyżej.

RickGrimes | 2017-01-22
Przeczytana: 22 stycznia 2017