Entwined with You

Okładka książki Entwined with You Sylvia June Day
Okładka książki Entwined with You
Sylvia June Day Wydawnictwo: Berkley Books Cykl: Rozpalona (tom 3) literatura piękna
Rozpalona (tom 3)
Berkley Books
2013-06-04
2013-06-04

W tej części bohaterowie powoli odkrywają nowe karty ze swojego życia, co jest jeszcze większym przełomem w ich relacji. Gideon się zmienił, jest gotów poświęcić wszystko i wszystkich byle tylko być z Evą. Jedyny minus to to, że autorka zbyt mało skupiła się na psychice oraz uczuciach bohaterów.

Książka ma coś w sobie, że chce się ciągle czytać i nie przestawać. Wywołuje naprawdę wiele emocji. Czytelnik nie może przewidzieć następnego ruchu autorki. W moim uczuciu trylogia "Pięćdziesiąt twarzy Greya", mimo że jedna z moich ulubionych, chowa się w porównaniu z Crossem. Serdecznie polecam(:

Czytałam kilka lat temu i o ile z pierwszej i drugiej części coś tam pamiętałam to z tej prawie nic. Pewnie dlatego, że gdyby wyciąć z wszystkich części sceny seksu to zostałby się jeden tom - i byłoby to bardzo na korzyść. Kartkuję dalej

Dużo się dzieje, dobra książka.

Dużo się dzieje, dobra książka.

👍

👍

#940 - Wyznanie Crossa - Sylvia Day - Wydawnictwo Wielka Litera
#90/52/2022

Książka ma 416 stron Swoją premierę w tym wydaniu miała dnia 03.07.2013 roku. Jest to trzeci tom serii Rozpalona.

Bohaterowie książki - Eva i Gideon ciągle się kłócą. Cross jest bardzo zaborczy. Przeszłość ich obojga cały czas staje im na drodze do wspólnego szczęścia.

W życiu bohaterów pojawia się były partner Evy - pewien muzyk. Czy Brett odzyska dziewczynę ?

Gideon krzywdził wiele kobiet, czego Eva nie potrafi zrozumieć. Czy stanie się to dla niej przeszkodą w ich związku ?

Poprzednie części tej sagi:
#938 - Dotyk Crossa
#939 - Płomień Crossa

#940 - Wyznanie Crossa - Sylvia Day - Wydawnictwo Wielka Litera
#90/52/2022

W życiu bohaterów pojawia...

Jak na ten gatunek to daje radę.

Jak na ten gatunek to daje radę.

Sylvia June Day przedstawia w swojej książce "Wyznanie Crossa" historię zmysłowej i burzliwej miłości Evy i Gideona. Z pozoru idealny, ale ukrywający mroczną przeszłość, Gideon Cross wzbudza w Evie fale pożądania i tęsknoty. Ich relacja jest pełna nieodpartego przyciągania, ale również niebezpieczeństwa i ryzyka.

Niestety, ocena 1/10 odzwierciedla liczne słabości tej powieści. Pomimo obiecującego tytułu i opisu, "Wyznanie Crossa" może zawieść oczekiwania czytelników. Wielu może być rozczarowanych powierzchownością fabuły, która skupia się głównie na namiętnych scenach miłosnych i zmysłowości, kosztem głębszego rozwoju postaci i intrygującej fabuły.

Nawet jeśli akcja skupia się na trudnej przeszłości bohaterów, nie jest ona w pełni rozwinięta ani przekonująca. Brakuje głębi emocjonalnej i psychologicznej, co sprawia, że czytelnicy nie mogą się w pełni zanurzyć w historii. Ponadto, dialogi i opisy są miałkie i pozbawione oryginalności.

Sylvia June Day, jako autorka powieści erotycznych, ma na swoim koncie liczne bestsellery. Jednakże, "Wyznanie Crossa" nie jest reprezentatywnym przykładem jej talentu pisarskiego. Czytelnicy, którzy szukają głębszych treści i wciągającej narracji, mogą być rozczarowani tym dziełem.

Mimo że nie można negować popularności tej serii i faktu, że może ona znaleźć swoje oddane grono czytelników, ocena 1/10 odzwierciedla niedopracowanie i braki, które nie spełniają oczekiwań bardziej wymagających czytelników. Dla tych, którzy poszukują wyrafinowanej fabuły, mocnych postaci i głębszych treści, "Wyznanie Crossa" może nie dostarczyć satysfakcjonującej lektury.

Niestety, ocena 1/10 odzwierciedla liczne słabości tej...

Przeczytałam historie miłosne Greya i Anastazji, ale ta historia bardziej mnie wciągnęła. Myślę, że gdyby ukazała się wcześniej, to świat zachwycił by się Crossem bardziej niż Greyem. Do samego końca historia jest ciekawa, namiętna, skomplikowana i wciągająca bez reszty. No i zakończenie pozostawiające otwartą furtkę. Przeczytana już dawno temu, a do tej pory pamiętam dużo rzeczy.

Książka jako erotyk sam w sobie jest bardzo dobra
Pełna fascynujących pikantnych fragmentów

Książka jako erotyk sam w sobie jest bardzo dobra
Pełna fascynujących pikantnych fragmentów

• 2015