Entwined with You

Cykl: Rozpalona (tom 3)
Wydawnictwo: Berkley Books
angielski
Deante7

The worldwide phenomenon continues as Eva and Gideon face the demons of their pasts, and accept the consequences of their obsessive desires… From the moment I first met Gideon Cross, I recognized something in him that I needed. Something I couldn’t resist. I saw the dangerous and damaged soul inside–so much like my own. I was drawn to it. I needed him as surely as I needed my heart to...

From the moment I first met Gideon Cross, I recognized something in him that I needed. Something I couldn’t resist. I saw the dangerous and damaged soul inside–so much like my own. I was drawn to it. I needed him as surely as I needed my heart to beat.

No one knows how much he risked for me. How much I’d been threatened, or just how dark and desperate the shadow of our pasts would become.

Entwined by our secrets, we tried to defy the odds. We made our own rules and surrendered completely to the exquisite power of possession…

źródło opisu: http://www.goodreads.com/book/show/15731779-entwined-with-you

źródło okładki: http://www.goodreads.com/book/show/15731779-entwined-with-you

Shimik | 2015-05-14

Trzecia część zabaw Gideona i Evy była dla mnie lekturą mniej satysfakcjonującą niż poprzednie części:) Wydaje mi się że tak było dlatego iż wziąłem książkę zbyt wcześnie:) Widocznie potrzebuje dłuższej przerwy pomiędzy czytaniem książek z tego gatunku:) Mimo wszystko mogę ją polecić:)

Beata | 2017-06-23
Przeczytana: 23 czerwca 2017

Ta część cyklu powieści erotycznych trochę mnie rozczarowała. Postać Gideona jest nadal rewelacyjna, natomiast Eva stała się wkurzająca. Jakby zidiociała do szczętu, zachowuje się infantylnie, a myślenie najwyraźniej jej szkodzi... Co pomysł, to gorszy... I co ją obchodzi Brett - po jego numerze z teledyskiem nawet nie chciałabym spojrzeć na niego... A Eva będzie walczyć o ich "przyjaźń"?! To dziewczę nie wie czego chce... Rzeczywiście, uwielbia ładować się w gówniane sytuacje... I cierpi na głupotę postępującą!

kaktusowaona71 | 2016-08-01
Na półkach: Nuta erotyki
Przeczytana: 01 sierpnia 2016

3 Część serii "Rozpalona" wskrzesiła we mnie nadzieję, iż monotonia i powtarzalność części drugiej, była jedynie "wypadkiem przy pracy" i chwilowym brakiem weny twórczej u pani Day.
W tym tomie mamy bardziej rozbudowane wątki poboczne, znacznie więcej niespodziewanych ( lub spodziewanych ) zwrotów akcji, kilka nowych tajemnic i miejsc zapalnych w związku naszych bohaterów, ciupinkę mniej seksu - a ten który pozostał, nareszcie otrzymał jakiś wyraz, trochę ognia i innowacyjności.
Trójeczka zatem podobała mi się bardzo i czytałam ją z niekłamaną ciekawością, jakie też kolejne kłody, zostaną rzucone pod nogi naszej parze.
Żeby jednak nikomu nie mącić w głowie nadmiernymi zachwytami, koniecznie i z dużym naciskiem muszę wspomnieć, że pośród tej pędzącej akcji znajdziemy niewiele oryginalnych pomysłów. 99 % z tego już było i czytaliśmy o takich sytuacjach w tej, czy innej książce, ale trzeba też przyznać, że pani Day udało się tą wtórność całkiem przyzwoicie przekuć w...

Modliszeg | 2014-08-05
Na półkach: Ulubione

Nie mogę się doczekać kolejnej części, która prawdopodobnie ukaże się w listopadzie! :)
"Wyznanie Crossa" to świetna, dopracowana książka. Bogata w przełomowe momenty. Bardzo ciekawią mnie dalsze losy bohaterów, z niecierpliwością czekam na kontynuacje. Autorka zdecydowanie nie wykorzystuje tematu, wciąż czymś zaskakuje, porusza serca i uzależnia od tej powieści. Jestem ogromnie zadowolona i serdecznie polecam tę książkę.

Gwarancją jest przeżywanie losów bohaterów razem z nimi! :)

TINA | 2013-06-30
Na półkach: Ulubione ❤️
Przeczytana: 29 czerwca 2013

Z niecierpliwością czekałam na Wyznanie Crossa... wiedziałam, że się nie zawiodę, przede wszystkim dlatego, że ta książka w ogóle nie jest podobna do Greya.
Wciągnęłam ją w kilka godzin i złapałam się na tym, że niektóre z opisanych emocji odbijały się na mnie. Śmiech, płacz... podniecenie. Cross na w sobie bardzo niebezpieczną moc przyciągania... sama nie potrafiłam się oderwać i teraz stwierdzam, że CHCĘ WIĘCEJ!! Co do treści dużo się dzieje, ale głównie pozytywnie między bohaterami, co podobało mi się bo ciągłe kłótnie zaczynają mnie nudzić... tu powoli zaufanie staje się silniejsze i na szczęście nie ma napadów histerycznej zazdrości.
Bezgraniczna miłość jaką się darzą jest wręcz niewyobrażalna... a jednak :) jest kilka niespodzianek które sprawiają, że cała seria staje się dobrze przemyślana. Polecam :)

Monika KanapaLiteracka | 2013-06-29
Przeczytana: 29 czerwca 2013

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Trzecia część przeczytana :)Oczywiście było duszno i parno już od samego początku i jeśli kiedyś zapomnę jak się nazywają narządy rozrodcze zarówno żeńskie jak i męskie wiem, że książka pomoże mi wybrać odpowiednie słowo. Ale co do tego wszechobecnego seksu... Czy w NY nie robi się niczego innego?! Obiecałam sobie, że w recenzji książki erotycznej nie będę wytykać jak wskazuje sam gatunek erotyzmu, ale nie mogę się powstrzymać...
Powiem szczerze, że sceny fajne, pobudzające wyobraźnie i jak już kiedyś pisałam nie tak "chirurgiczne" jak w Greyu co daje doskonały efekt zwany emocjami i pozwala to przeżyć inaczej. Na Greyu czasami ziewałam, kiedy po raz setny powtarzała się ta sama scena złożona z dziesięciu wyrazów na krzyż...
Eva opisując nam Gideona miała wrażenie, że to niemożliwe, żeby ktoś taki naprawdę istniał i słusznie, bo nie istnieje! Na szczęście fikcja literacka pozwala nam na pominięcie takiego szczegółu i cieszenie się fajnie wykreowanymi postaciami. Denerwowało mnie,...

Ryjek | 2016-06-18
Na półkach: Erotyk

Trzecia część cyklu Rozpalona za mną, natomiast moje odczucia co do książki jest podobne do pozostałych. Historia ciekawa, bohaterowie czyli Gideon i Eva jak najbardziej w porządku, jakby dojrzalsi, wiedzą czego od siebie oczekują, jakie są ich potrzeby. Ufają sobie, przynajmniej bardziej niż w ostatnich dwóch tomach. Ich relacja, związek, romans nie wiem które słowo najwierniej oddaje to co ich łączy ewoluuje niczym poczwarka zamieniona w pięknego motyla.
W wyniku poprzednich wydarzeń muszą ukrywać swój związek, spotykają się potajemnie lecz wciąż z iskrami.
Ten tom zdecydowanie cechuje spokój. Eva i Gideon bardzo się wyciszyli, nawet Cary poszedł po rozum do głowy i zaczyna myśleć poważnie o swoim życiu.
Następuje też przełom w relacjach między Victorem Reysem a Monicą Stanton, rodzicami Evy, tylko czy jest on zadowalający dla wszystkich?
Nie ma tu już takiego niespodziewanego seksu, pierwsza część wtedy kiedy Gideon i Eva się poznali ociekała wręcz pieprzem, tutaj i tak się...

Ania | 2013-07-10
Na półkach: EBOOK
Przeczytana: 10 lipca 2013

Trzecia część tak jak i druga bardzo mi się podobała, i z każdą częścią Gideon coraz bardziej mnie zaskakuje i to pozytywnie oczywiście.
Minusem tej części były podobne sytuacje z "Pięćdziesięciu twarzach Greya" które niestety rozczarowały bo miałam uczucie że już wcześniej to czytałam.

Ania | 2013-10-15
Na półkach: 2013
Przeczytana: 18 października 2013

Przyznam ze nie moglam doczekac sie tej trzeciej czesci bo poprzednie dwie bardzo podobaly mi sie.
Książka jest bardzo dobra,dosłownie ją pochłonełam a pużniej żałowałam że już ją przeczytałam.Teraz muszę czekać z niecierpliwością na kolejną część.

Elisabeth_ | 2013-06-22
Przeczytana: czerwiec 2013

Najlepsza ze wszystkich części do tej pory. Kilka sytuacji dość mocno mnie zszokowało, sporo scen Eva/Gideon zirytowało- za dużo słodyczy, aż zęby bolały. Szkoda tylko, że cała seria została rozwleczona do 5. części. Na plus jest to, że nie wszystko zostało wyjaśnione i zapewne coś jeszcze stanie na drodze naszej ulubionej parki.

Co na plus: trójkąt Trey-Cary-Tatiana. Bardzo polubiłam Cary'ego i ciekawi mnie, czy się w końcu ustatuje i jeśli tak, to z kim i w jakich okolicznościach (bo okoliczności na pewno odegrają tu kluczową rolę). Ja jestem totalną fanką pairingu Cary/Trey i mam nadzieję, że nasz model nie złamie studentowi serca. ;)
Ponadto spodobał mi się wątek (hmm jeśli można to tak nazwać ;)) rodziców Evy. Odnoszę wrażenie, że w następnych częściach spotkamy ich razem i to nie tylko w sytuacjach iście rodzicielskich. ;)

Książka na plus, polecam fanom serii- myślę, że się nie zawiedziecie, bo to najmniej irytująca książka z serii.