Zaginione miasto Faar

Wydawnictwo: Rebis
Pendragon: The lost city of Faar
Atlantyda
pawel-pablo-d

Wyobraź sobie, że odkrywasz, iż nie jesteś osobą, za którą się uważałeś! Bobby jeszcze nie zdążył ochłonąć po pierwszej niesamowitej wyprawie na Denduron, a już wylądował w innej nieznanej strefie - Cloral. Jest ona w całości pokryta wodą, a Clorańczycy mieszkają na wielkich okrętach-miastach. Choć Bobby początkowo czuł się jak na wakacjach na rajskiej wyspie, szybko się przekonał, że życie...

Wyobraź sobie, że odkrywasz, iż nie jesteś osobą, za którą się uważałeś!
Bobby jeszcze nie zdążył ochłonąć po pierwszej niesamowitej wyprawie na Denduron, a już wylądował w innej nieznanej strefie - Cloral. Jest ona w całości pokryta wodą, a Clorańczycy mieszkają na wielkich okrętach-miastach. Choć Bobby początkowo czuł się jak na wakacjach na rajskiej wyspie, szybko się przekonał, że życie tam bardziej przypomina Wodny świat z K. Costnerem... Strefie bowiem grozi katastrofa ekologiczna, a w jej następstwie wojna o nieskażoną żywność i przetrwanie. Możliwość ocalenia skrywa legenda o tajemniczym mieście, clorańskim odpowiedniku Atlantydy. Czy Bobby, wujek Press i ich przyjaciele zdołają odkryć legendarne Faar i ocalić strefę przed zagładą?

źródło opisu: http://www.rebis.com.pl/

źródło okładki: http://www.rebis.com.pl/

Klucznik | 2015-12-08
Przeczytana: 2012 rok

Bohater dopiero uczy się swojego nowego życia i powołania. Jest mu ciężko, ale musi się starać, bo wróg nie odpuści. Polecam!

Elise | 2015-07-10

Widać, że autor rozwinął swoje umiejętności. Naprawdę z co raz większą przyjemnością czyta się jego książki. Naprawdę nie mogę się doczekać następnej części.

Angelika | 2017-06-21
Przeczytana: 2009 rok

Bardzo ciekawy 10 tomowy cykl. Postaci bardzo wyraziste, każdy kolejny "świat" przepięknie i pomysłowo wykreowany.

Zaczęłam czytać już jako dorosła, ale sprawiła mi radość jak dziecku. Zdecydowanie polecam dla młodszej młodzieży, ponieważ książka uczy o potędze przyjaźni i uczciwości oraz o tym, że każde zło można przekuć w dobro.

Kacper Bernat | 2017-08-21
kserkses | 2017-08-21