Prawda Leży Daleko

Wydawnictwo: Da Capo
The Truth Is Out There - The Official Guide to The X-Files
Z Archiwum X
fligiert

Książka ta to kompendium wiedzy o najgłośniejszym, kultowym serialu TV. Znajdziesz tu wszystko, co chciałbyś wiedzieć, między innymi: Szczegółowe streszczenia wszystkich odcinków serialu, wiele dotychczas nie publikowanych zdjęć, wiadomości zakulisowe i informacje z planu zdjęciowego, fascynujące dane na temat początków serialu, w tym wywiady z Chrisem Carterem, Davidem Duchovnym, Gillian Anderson i innymi, którzy przyczynili się do powstania serialu, stojąc po obu stronach kamery, biogramy aktorów i ekipy filmowej, dokładny wgląd w tajniki rewelacyjnych efektów specjalnych, analizy charakterów Muldera i Scully oraz innych głównych postaci, plus wiele innych ciekawostek.

źródło opisu: http://www.empik.com/prawda-lezy-daleko-lowry-brian,283826,ksiazka-p

źródło okładki: http://www.empik.com/prawda-lezy-daleko-lowry-brian,283826,ksiazka-p

czesmengulgot | 2016-02-11
Katarzyna Małek | 2014-07-02