Zgłosuj na książki roku 2017

Wydawnictwo: Austeria
9788361978527
Związek Radziecki, komunizm
Cavalcanti

Czas białych nocy to opowieść o aresztowaniu i przesłuchaniach Menachema Begina, z załączeniem protokołów i dokumentów odtajnionych po upadku Związku Radzieckiego. To książka o poświęceniu i wierze w ideę; każdy, kto po nią sięgnie, będzie poruszony doświadczeniami bohatera, jego odwagą i ironicznym humorem, który towarzyszył mu w spotkaniach z prześladowcami, jak również realistycznymi opisami życia w sowieckich więzieniach.

źródło opisu: http://www.austeria.pl/d4428_czas_bialych_nocy._.html

źródło okładki: http://www.austeria.pl/d4428_czas_bialych_nocy._.html