Jak przestać się martwić i zacząć żyć

Wydawnictwo: StudioEMKA
poradniki

Według autora, zamartwianie się to też nałóg, taki jak palenie papierosów. Można się więc z niego wyleczyć... Nie jest to łatwe, ale udało się już milionom ludzi na całym świecie. Książka zawiera praktyczne wskazówki, jak pozbyć się obaw i lęków, jak znosić krytykę i wyciągać z niej wnioski, jak unikać zmęczenia i wyglądać młodo, jak wydłużyć dzień o godzinę czyli po prostu jak odnaleźć sens życia i jego smak.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: wlasne

Gdzie wypożyczyć?
Znajdź książkę w najbliższej bibliotece MAK+