II wojna światowa. Walki w Afryce

Książka jest przypisana do serii/cyklu "II wojna światowa". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: New Media Concept
II wojna światowa. Walki w Afryce
Walki w afryce
historyczna
Pyniu85

W 70. rocznicę wybuchu II wojny światowej przedstawiamy ekskluzywne, pięknie wydane kompendium wiedzy o tamtych wydarzeniach. Kolejne tomy kolekcji to fascynująca podróż w przeszłość. Wzruszające wspomnienia świadków wydarzeń, mało znane fakty, kulisy największych operacji wojskowych, wielkie bitwy i genialni dowódcy, tajne pakty i międzynarodowe konferencje, niepublikowane wcześniej unikatowe zdjęcia - oto książki, które nikogo nie pozostawią obojętnym. Pamięć tamtych lat nie powinna nigdy przeminąć. Szczególnie w kraju nad Wisłą, który tak tragicznie doświadczyła historia XX wieku.

źródło opisu: Wydawnictwo New media 2009

źródło okładki: zdjęcie autorskie