II wojna światowa. Rząd emigracyjny

Książka jest przypisana do serii/cyklu "II wojna światowa". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: New Media Concept
7 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
II wojna światowa. Rząd emigracyjny
Polski rząd emigracyjny
historyczna
Pyniu85

W 70. rocznicę wybuchu II wojny światowej przedstawiamy ekskluzywne, pięknie wydane kompendium wiedzy o tamtych wydarzeniach. Kolejne tomy kolekcji to fascynująca podróż w przeszłość. Wzruszające wspomnienia świadków wydarzeń, mało znane fakty, kulisy największych operacji wojskowych, wielkie bitwy i genialni dowódcy, tajne pakty i międzynarodowe konferencje, niepublikowane wcześniej unikatowe zdjęcia - oto książki, które nikogo nie pozostawią obojętnym. Pamięć tamtych lat nie powinna nigdy przeminąć. Szczególnie w kraju nad Wisłą, który tak tragicznie doświadczyła historia XX wieku.

źródło opisu: Wydawnictwo New media 2009

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Pyniu85 | 2015-08-12
Przeczytana: 12 sierpnia 2015

Z wszystkich wcześniejszych pozycji tej serii tą uważam za najbardziej udaną, fachowe komentarze i myślę spore wykorzystanie tematyki powodują iż daję iedem gwiazdek.

Marian | 2017-09-08
Edyta | 2016-09-07