II wojna światowa. Katyń i okupacja radziecka

Książka jest przypisana do serii/cyklu "II wojna światowa". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: New Media Concept
II wojna światowa. Katyń i okupacja radziecka
katyń, okupacja radziecka
historyczna
Pyniu85

W 70. rocznicę wybuchu II wojny światowej przedstawiamy ekskluzywne, pięknie wydane kompendium wiedzy o tamtych wydarzeniach. Kolejne tomy kolekcji to fascynująca podróż w przeszłość. Wzruszające wspomnienia świadków wydarzeń, mało znane fakty, kulisy największych operacji wojskowych, wielkie bitwy i genialni dowódcy, tajne pakty i międzynarodowe konferencje, niepublikowane wcześniej unikatowe zdjęcia - oto książki, które nikogo nie pozostawią obojętnym. Pamięć tamtych lat nie powinna nigdy przeminąć. Szczególnie w kraju nad Wisłą, który tak tragicznie doświadczyła historia XX wieku.

źródło opisu: Wydawnictwo New media 2009

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Pyniu85 | 2015-03-24
Przeczytana: 24 marca 2015

Większość książek tej serii zawiera mnóstwo zdjęć lecz mało tekstu, co jest sporym mankamentem. Mimo to uważam iż warto sięgnąć i warto poznać chociaż część tych strasznych wydarzeń.

patrycjaa | 2013-05-29

Suplement Katynia i sowieckiej okupacji...

Marian | 2017-09-08
Edyta | 2016-09-06