II wojna światowa. Szpiedzy, kurierzy, jednostki specjalne

Książka jest przypisana do serii/cyklu "II wojna światowa". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: New Media Concept
6 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
II wojna światowa. Szpiedzy, kurierzu, jednostki specjalne
historyczna
Pyniu85

W 70. rocznicę wybuchu II wojny światowej przedstawiamy ekskluzywne, pięknie wydane kompendium wiedzy o tamtych wydarzeniach. Kolejne tomy kolekcji to fascynująca podróż w przeszłość. Wzruszające wspomnienia świadków wydarzeń, mało znane fakty, kulisy największych operacji wojskowych, wielkie bitwy i genialni dowódcy, tajne pakty i międzynarodowe konferencje, niepublikowane wcześniej unikatowe zdjęcia - oto książki, które nikogo nie pozostawią obojętnym. Pamięć tamtych lat nie powinna nigdy przeminąć. Szczególnie w kraju nad Wisłą, który tak tragicznie doświadczyła historia XX wieku.

źródło opisu: Wydawnictwo New media 2009

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Pyniu85 | 2014-03-03
Na półkach: Leksykony, zbiory
Przeczytana: 03 marca 2014

Dobra bogata pozycja, w dosyć ścisły sposób przedstawia realia panujące, wśród wywiadów państw w II wojnie światowej. Moim zdaniem niektóre wątki, zbyt krótko i zbyt obrazowo przedstawione. Szkoda, że autor nie zawarł więcej niesamowitych losów różnych agentów, których to wówczas nie brakowało.

książek: 19811
Bogusław | 2017-10-13