Kinder lernen zeichnen und malen
poradniki
geokuba

Krok po kroku od niezdarnych kresek do rysunku. Ta książka nauczy małych artystów stawiać pierwsze kroki w świecie sztuki. Dzięki wesołym wierszykom i opisom - dzieci bez trudu przyswoją sobie, krok po kroku, zasady rysowania i malowania. Z prostych podstawowych figur: koła, trójkąta, kwadratu, prostokąta narysują krasnala i księżniczkę, klauna i pirata, czarownicę i czarodzieja, zwierzęta na...

Krok po kroku od niezdarnych kresek do rysunku.
Ta książka nauczy małych artystów stawiać pierwsze kroki w świecie sztuki. Dzięki wesołym wierszykom i opisom - dzieci bez trudu przyswoją sobie, krok po kroku, zasady rysowania i malowania. Z prostych podstawowych figur: koła, trójkąta, kwadratu, prostokąta narysują krasnala i księżniczkę, klauna i pirata, czarownicę i czarodzieja, zwierzęta na wsi i w zoo, ciężarówkę i traktor, śmigłowiec i żaglówkę i wiele innych rysunków.

źródło opisu: Delta, 2009

źródło okładki: zdjęcie autorskie