Przedsionek nieba

Wydawnictwo: Wydawnictwo Dawida
9788377520190
religia
Abigail

Polecamy książkę "Przedsionek Nieba"wszystkim głodnym i stęsknionym Bożej obecności, Jego dotyku i głosu, Jego pasji i żarliwej miłości. Polecamy ją sceptykom i gorliwcom, tradycjonalistom i reformatorom. Polecamy ją tym, którzy uwierzyli, że wszystko co najlepsze z Bogiem mają już za sobą i tym, którzy odważyli się wierzyć, że jest o wiele więcej. Jedni i drudzy zostaną zaskoczeni, zainspirowani i wzruszeni niezwykłymi spotkaniami autora z żywym i dobrym Bogiem. Gorąco polecamy.

Kasia i Marek Majewscy, pastorzy

źródło opisu: http://wydawnictwodawida.pl/wd/