Ilustrowana encykolopedia: Czołgi i pojazdy bojowe

Tłumaczenie: Jarosław Kotarski
Wydawnictwo: Vesper
Visual Encyclopedia: Tanks and Armored Fighting Vehicles
encyklopedia wojskowa
Arek B

Bogato ilustrowana encyklopedia czołgów, wozów bojowych i innych pojazdów wojskowych, od 1904r. do współczesności. Najsłynniejsze czołgi z całego świata ze szczegółowymi opisami, m.in. Abrams, Sherman, Panther i T-34. Setki rysunków pokazujących wozy bojowe w różnych rzutach. Każdy pojazd opatrzony jest szczegółowym opisem. W ramkach znajduje się dokładna secyfikacja: ciężar, wymiary, zasięg,...

Setki rysunków pokazujących wozy bojowe w różnych rzutach.
Każdy pojazd opatrzony jest szczegółowym opisem. W ramkach znajduje się dokładna secyfikacja: ciężar, wymiary, zasięg, uzbrojenie, napęd i osiągi.

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Marcin Korpok | 2013-04-03
Przeczytana: 03 kwietnia 2013

Album zawiera masę rysunków i podstawowych informacji, bardzo fajny przegląd jeśli ktoś jest zainteresowany w temacie, szkoda że zamieszczono bardzo mało rzeczywistych zdjęć.

Psyche | 2016-08-24
Loader | 2016-05-06