Ja... Jane

Tłumaczenie: Magdalena Koziej
Wydawnictwo: G+J
Me... Jane
jagarkar

Oto historia dziewczynki o imieniu Jane, która marzyła o tym, by w swym dorosłym życiu pomagać zwierzętom oraz zmieniać świat na lepsze. Jane uwielbia przebywać na wolnym powietrzu ze zwierzętami. Siedząc na gałęzi swego ulubionego drzewa, czytając „Tarzana wśród małp”, wyobraża sobie, jak w przyszłości będzie pomagać różnym zadziwiającym stworzeniom w afrykańskiej dżungli. Zobacz, jak Jane...

Zobacz, jak Jane poznaje nasz niezwykły świat i spełnia swoje marzenia!

Bardzo wielu ludzi marzyło o rzeczach na pozór nieosiągalnych. Dzięki temu, że nigdy nie dawali za wygraną, osiągali swoje cele albo przecierali szlaki, którymi mogli podążyć inni. Oni mnie inspirują. Są natchnieniem dla wszystkich wokół.
doktor Jane Goodall

źródło opisu: Wydawnictwo G+J RBA, 2011

źródło okładki: http://www.gjksiazki.pl/

Czytajka | 2016-02-24
Przeczytana: 24 lutego 2016

Książka za całe 5 zł ! Dacie wiarę ? Ja też nie mogłam uwierzyć, że mogę się cieszyć pięknymi ilustracjami i cudownym tekstem za 5 zł. Książka opowiada o Jane, małej dziewczynce, która marzy o podróży do afryki. Mimo, że Jane jest jeszcze bardzo mała to głęboko wierzy w spełnienie marzenia. Czyta książki o czarnym lądzie, o żyjących tam zwierzętach. Pewnego dnia marzenie się spełnia i dorosła już Jane dociera do afryki. Cudowna, ciepła opowieść, która pokazuje, że marzenia się spełniają, trzeba tylko chcieć i nigdy się nie poddawać. A najlepsze w całej historii jest to, że wydarzyła się naprawdę. Polecam :)

jagarkar | 2013-03-26
Przeczytana: 26 marca 2013

Przepięknie ilustrowana książka o tym, że marzenia się spełniają :)