Cała prawda o Danielle Steel

837120289X
Felzmann

Felzmann | 2013-03-30
Przeczytana: 30 marca 2013

Książka chyba mało znana, skoro osobiście musiałem ją dodać do LC. Tymczasem jest to zaskakująco dobra biografia Danielle Steel, pisarki, która sprzedała na całym świecie 800 mln książek.
Wielkim zaskoczeniem było dla mnie to, jaką kobietą była w swoich młodych latach Steel. Przyciągała do siebie samych przestępców. Z jednej strony ta jej naiwność sprawiała, że polubiłem ją, jako normalną fajną dziewczynę, ale z drugiej strony strasznie mnie to irytowało. Jednak jestem pełen podziwu dla Danielle, że potrafiła się zebrać po każdym bolesnym ciosie zadanym przez życie. A było tych ciosów naprawdę dużo.
Zaskoczeniem może być to, że prawie wszystkie jej powieści to niemal literalny opis wydarzeń z jej życia. Gorąco polecam tę biografię wszystkim fankom Danielle Steel.

virgo123 | 2015-12-13
Na półkach: Przeczytane, 2013, Ebooki
Przeczytana: 27 grudnia 2013

Książka jest ciekawa, bo opisuje życie D. Steel, ale jednak ciagnęła mi się okropnie.

Krystyna | 2016-10-31
Anna Maria | 2016-10-16