Magiczny numer 10

Wydawnictwo: Emka
sport

Koszulka z numerem 10 już taka jest boska i magiczna. Założyć ją, znaczy przekroczyć pewną granicę, stać się jakby częścią innego świata. W tym kulcie ocierającym się prawie o religię, każdy prawdziwy kibic jest oddany jednej albo wielu koszulkom z numerem 10. Zaś chcieć się z nią dzielić to jakby popełnić grzech, zdradzić futbol, sprzeniewierzyć się mu. Jako wyznawcy tej osobliwej wiary, możemy przyglądać się karierom piłkarskim tych Herosów futbolu, starać się dociec, dlaczego los przydzielił właśnie im magiczne numery 10. Ta książka jest niewątpliwie książką dla Ciebie, który podziwiasz mistrzów posiadaczy niezwykłych ?dziesiątek . Wraz z tą książką możesz wkroczyć we wspaniały świat, zarezerwowany tylko dla ludzi kochających futbol. I jeśli już się tam znajdziesz fascynuj się i zachwycaj wirtuozerią i kunsztem tych Wielkich Numerów 10. Bo to oni pisali i piszą historię futbolu.Autorzy

kroolu | 2016-01-07
Przeczytana: kwiecień 2011

Temat ciekawy, ale sama publikacja jednak niestety jakby niedopracowana. Błędy merytoryczne i literówki psują całą zabawę...

Dominik | 2012-03-03

Książka skierowana tylko i wyłącznie dla fanów futbolu. Książka ta zawiera mimo wszystko dużo ciekawych faktów i jest dosyć przyjemna w czytaniu. Nic wybitnego jednak w tej książce nie jest.

Maksymilian Surówka | 2012-09-06

Dobra książka, która w przystępny sposób przekazuje informacje na temat różnych zawodników, związanych z magiczną "10".

Łukasz | 2013-08-12

Tytuł sugerował, że o magii numeru 10 dowiemy się czegoś więcej. Tymczasem to zbiór notatek biograficznych.

| 2013-10-24
Przeczytana: 24 października 2013

Książka ciekawa, ale spodziewałem się czegoś więcej. Tylko dla fanów futbolu.

Młody1985 | 2016-02-16
Olaf Koprowicz | 2014-12-27