Magia w praktyce

Wydawnictwo: Kirke
9788392045403

Niniejsza książka jest praktycznym przewodnikiem po krainie magii naturalnej. Omawia zastosowanie mocy przedmiotów takich jak zioła, kamienie czy świece przy konstruowaniu zaklęć i amuletów na własne potrzeby. Oprócz tego prezentuje tradycje najsilniej związane z magią naturalną oraz leżące u jej źródeł idee czy wierzenia. Można również nauczyć się z niej podstawowych technik przewidywania przyszłości, a także wzmacniania swojej mocy osobistej.

Sensej | 2017-06-03
Bartek | 2013-02-22