Moja kuchnia. Gotuj razem z mamą i tatą

Tłumaczenie: Teresa Korduba
Wydawnictwo: Jedność
8 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Cuisine et les gâteaux

Czasami w naszych domach jest tak, że kuchnia jest królestwem mamy... ale tak być nie musi i chyba nie powinno‌ Kuchnia może stać się również królestwem dzieci to one będą w niej sprawować swoje rządy!!!z naszą publikacją gotowanie stanie się wesołą i bezpieczną zabawą!!!Już umiem gotować!Obsługuję sprzęty kuchenne!Sam przygotowuję posiłki!

Zapewne każde dziecko lubi pomagać swoim rodzicom w obowiązkach domowych (przynajmniej do jakiegoś wieku :) Jednym z takich obowiązków jest oczywiście gotowanie, które może być bardzo ciekawe i przyjemne.

Dzisiaj przedstawiam Wam książkę kucharską dla dzieci. Wraz z nią i z pomocą rodziców gotowanie okaże się niezwykle proste :)

W środku znajdziemy 30 bardzo smacznych, ciekawych, a zarazem prostych przepisów z którymi z łatwością sobie poradzimy. Siedem rozdziałów, w każdym po kilka pysznie wyglądających dań. Aż chce się spróbować :)

Pierwszy rozdział to praktyka w kuchni - takie ciekawe wprowadzenie dziecka do "świata" kuchni, naczyń, urządzeń itp.
Kolejne sześć rozdziałów zawiera przepisy odpowiednio pogrupowane: Mamy święto!, Jemy palcami, Szaszłyki tarty ryby zawijane jak cukierki, Kluski ryż ziemniaki, Warzywa i owoce, Desery i słodkości.

Na samym końcu znajdziemy dwa quizy. Jeden dla dziecka, aby sprawdzić czy jest dobrym szefem kuchni, drugi dla rodziców, aby zobaczyć...

maciejka | 2013-01-28