Zgłosuj na książki roku 2017

Wydawnictwo: Marvel Comics
komiksy
angielski
Regalia

Ostatnio życie mutantów nie było usłane różami. Znienawidzeni po Fali Ultimatum Magneto oraz zniszczeniu Nowego Jorku zostali zamknięci i zmuszeni do życia w obozach. Jednym z najbardziej znanych jest Capm Aniel. Tymczasem w PWRA nastąpił przewrót i odrodziła się ona jako Tian. Rządzona przez Xorna i Zorna, republika stała się bezpieczną przystanią dla mutantów z całego świata. Po wysłaniu do...

Tymczasem w PWRA nastąpił przewrót i odrodziła się ona jako Tian. Rządzona przez Xorna i Zorna, republika stała się bezpieczną przystanią dla mutantów z całego świata. Po wysłaniu do Tian swojego tajnego oddziału mutantów – Ultimata X – Nick Furry zdradza swój plan Val Cooper. Ultimata X nie wymknęli się spod kontroli, to była zagrywka taktyczna służąca infiltracji Tian i zyskaniu dostępu do wewnętrznych infiltracji. Fury jednak nie wie, że Karen Grant (czyli Jean Grey) zwodzi go, gdyż złożyła Hornowi przysięgę wierności.

źródło opisu: http://www.ookamireunion.com.pl/

źródło okładki: http://marvel.wikia.com/Ultimate_Comics_X-Men_Vol_1_9