Pchajace Dłonie - Bojowa strona Taijiquan

10 (2 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Schiebende Hande. Die Kampferische Seite des Taijiquan
poradniki
Ewik

Pchajace Dłonie, podstawowe ćwiczenia z partnerem w Taijiquan, są wskaźnikiem zaawansowania w tej sztuce. To poznanie rozprzestrzenia sie już od jakiegoś czasu wśród osób trenujacych Taiji. Dobrze, że pojawia się książka, która jest poswięcona temu tematowi. Jan Silberststorff to autor, który jak mało kto, zdobył głebokie zrozumienieTaijiquan i przepracował wewnetrzne aspekty Pchajacych...

Jan Silberststorff to autor, który jak mało kto, zdobył głebokie zrozumienieTaijiquan i przepracował wewnetrzne aspekty Pchajacych Dłoni.Chodzi mu nie tylko o przebieg ruchu w ćwiczeniu, lecz i o to o co chodzi w rzeczywistosci: osobisty rozwój ćwiczącego i przeniesienie "na wszystkie życiowe sprawy". Ta ksiązka to niezbedna lektura dla każdego trenującego Taijiquan, który jest poważnie zainteresowany wszystkimi aspektami tej sztuki.

źródło opisu: http://alfaton.pl/pchajacedoniebojowastronataijiquan-p-692.html

źródło okładki: http://alfaton.pl/pchajacedoniebojowastronataijiquan-p-692.html

Ewik | 2013-03-25

Książka dla trochę już obeznanych adeptów tai chi, choć na pewno skorzystają na niej i początkujący. Jest wymagająca i trudna, ale zawiera ogromną ilość cennych wskazówek do praktyki, a także życia. Dobitnie pokazuje, że tai chi to piękna, choć trudna SZTUKA walki systemów wewnętrznych.

Sensej | 2017-05-14
Na półkach: Posiadam