Wakacje w ZOO

Wydawnictwo: Nasza Księgarnia
zoo, przygoda, zwierzęta, wakacje, Gdańsk

Bohaterami jest czwórka dzieci spędzająca wakacje w ogrodzie zoologicznym w Oliwie. Od początku mają mnóstwo przygód. Zaraz po przyjeździe zostaje im ukradziony zabytkowy kuferek ze starymi dokumentami i książkami, przechowywany przez całą okupację przez ojca Wojtka -chłopca uważającego się za szefa przyjaciół. Jest również grupa chuliganów , zaczepiają dzieciaki i zwierzęta. Dodatkowo od...

Dodatkowo od paru dni na terenie ogrodu dzieje się coś dziwnego, ktoś otwiera klatki, niszczy ogrodzenia, wypuszcza zwierzęta.
Przyjaiele postanawiają rozwiązać wszystkie zagadki i przepędzić chuliganów.

źródło opisu: opis autorski

źródło okładki: zdjęcie autorskie