Podejdź bliżej, mój uczniu! Pozwól, bym użyczył Ci nieco swej wiedzy. Jestem starym, bardzo starym czarodziejem i chcę podzielić się z Tobą swoimi magicznymi sekretami. Przez ostatnie 600 lat przechowywałem je w specjalnej księdze, a teraz gdy już nie mogę być dłużej młody, nadszedł czas, abym je wreszcie objawił. Dowiesz się więc, jak przyrządzić eliksiry i mikstury: maziste, bulgoczące i...

Przez ostatnie 600 lat przechowywałem je w specjalnej księdze, a teraz gdy już nie mogę być dłużej młody, nadszedł czas, abym je wreszcie objawił. Dowiesz się więc, jak przyrządzić eliksiry i mikstury: maziste, bulgoczące i wydzielające opary. Dowiesz się również, jak przygotować czarodziejskie szaty, kostur, magiczne pierścienie i latający dywan, a nawet takie miłe rzeczy jak smaczne skrzydełka nietoperza. Strwożą Cię mrożące krew w żyłach przygody i zadziwią niesamowite odkrycia! Masz przed sobą olbrzymią skarbnicę, nigdy wcześniej nie objawionej, czarodziejskiej wiedzy. Czy jesteś gotów na to, by przyjąć ode mnie ów spadek mądrości i uczyć się? Czy chciałbyś stać się tym, kim ja jestem?
Ta księga zawiera wszystko, co pozwoli Ci popuścić wodze wyobraźni i pomoże odkryć w sobie moc czynienia cudów. Otwórz zatem ową księgę i wkrocz do królestwa magii!

źródło opisu: Egmont, 2001

źródło okładki: literacki24.pl

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!