Kto to widział? Przewodnik dla dzieci po Łazienkach Królewskich - do uzupełniania, rysowania i kolorowania

Wydawnictwo: Dwie Siostry
jagarkar

Ciekawi Was, czy w Łazienkach wszędzie stoją wanny i prysznice? Chcecie wiedzieć, co król jadał na obiad i jak tańczy się menueta? Zastanawiacie się, czy w Starej Pomarańczarni trzymane są stare pomarańcze? Sięgnijcie po Kto to widział?! Kto to widział? to niezwykły przewodnik po Łazienkach Królewskich stworzony specjalnie dla dzieci. Znajdziecie w nim mnóstwo informacji o Ogrodzie...

Kto to widział? to niezwykły przewodnik po Łazienkach Królewskich stworzony specjalnie dla dzieci. Znajdziecie w nim mnóstwo informacji o Ogrodzie Łazienkowskim i zabytkach, które się w nim znajdują. Poznacie ich historię, przeczytacie wiele ciekawostek o królu Stanisławie Auguście i jego czasach, odkryjecie najróżniejsze łazienkowskie tajemnice.
A dlaczego ten przewodnik jest tak niezwykły? Bo to, jak będzie wyglądał, zależy także od Was! Możecie nie tylko oglądać go i czytać, ale też pisać w nim i rysować! Na wielu stronach znajdziecie najróżniejsze zadania, ćwiczenia i puste miejsca do uzupełnienia. Zapełnijcie je i stańcie się współtwórcami tej książki! Wybierzcie się z nią na wycieczkę po Łazienkach, a przeżyjecie wspaniałą przygodę. Czytajcie ją i uzupełniajcie w domu, a dostarczy Wam wielu godzin świetnej zabawy!

źródło opisu: Wydawnictwo Dwie Siostry, 2011

źródło okładki: http://wydawnictwodwiesiostry.pl/