wróżki, baśnie, bajki, opowieści
Krysia

Jeżeli znasz już na pamięć baśnie Andersena i Grimmów, pora poszerzyć repertuar! Zaproś do domu wróżki, które zabiorą Cię w magiczny świat wyobraźni. Poznasz duszki mieszkające w brzozach i kwiatach, nieznośnego królewicza, upartą wróżkę Klarę oraz niesforną Momo, która niechcący zgasiła słońce. Dowiesz się, jakie mogą być skutki używania magicznego eliksiru, skąd się bierze tęcza i dlaczego...

Zaproś do domu wróżki, które zabiorą Cię w magiczny świat wyobraźni. Poznasz duszki mieszkające w brzozach i kwiatach, nieznośnego królewicza, upartą wróżkę Klarę oraz niesforną Momo, która niechcący zgasiła słońce. Dowiesz się, jakie mogą być skutki używania magicznego eliksiru, skąd się bierze tęcza i dlaczego wróżki miewają brudne nogi.

Poznaj bajeczne opowieści, które do mądrości klasycznych baśni dodały kroplę przekory, łyżkę dowcipu i beczkę dobrej zabawy.

Zawiera:
- Brzozowe wróżki / Anna Zapart