Świat perfum

Wydawnictwo: Świat Książki
perfumy, poradnik
poradniki
Agata

Czy perfumy mogą zwiększyć iloraz inteligencji? jakich perfum należy używać w pracy lub na egzaminie? Jak kupować pachnidła? Co o człowieku mówią jego perfumy? Pierwszy na rynku poradnik dla amatorów perfum! W książce Agaty Wasilenko znajdziesz wskazówki jak dobierać pachnidła i jak ich używać, żeby osiągnąć najlepsze wrażenie na innych, a także jak unikać najczęściej popełnianych błędów oraz...

Pierwszy na rynku poradnik dla amatorów perfum! W książce Agaty Wasilenko znajdziesz wskazówki jak dobierać pachnidła i jak ich używać, żeby osiągnąć najlepsze wrażenie na innych, a także jak unikać najczęściej popełnianych błędów oraz szczegółowe opisy kilkuset perfum.

źródło opisu: Świat Książki, 2004

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Łukasz Wolanin | 2017-07-20
Przeczytana: 20 lipca 2017

Świetna pozycja dla wielbicieli perfum. Opisy, klasyfikacje oraz składy i charakterystyki dużej ilości zapachów. Leksykon i świetna merytoryczna praca. Polecam jako fan perfum

AnkaKo274 | 2013-03-25
Przeczytana: 25 marca 2010