Magia papieru

Wydawnictwo: Jedność
poradniki

Stare gazety, skrawki bibułek, kolorowe paseczki, papierki po cukierkach...Jeżeli myślisz, że to są śmieci, to z naszą fantazyjną publikacją szybko zmienisz zdanie...Nie wyrzucaj papierowych odpadków kolorowych czasopism, tekturowych opakowań... Posłużą jako świetny materiał do wielu ciekawych prac wyklejanek, wycinanek, wydzieranek...Wesołe zabawy i łamigłówki... Będziesz sypał pomysłami jak z rękawa, a wszystko to przy użyciu papieru jednego z najłatwiej dostępnych materiałów!

Izuś | 2010-12-17
Kasia | 2011-02-16