Moje życie jako medium

Wydawnictwo: Bertelsmann Media
My Life is a Medium
837227701X
Roksana

Betty Shine zasłynęła jako medium. Była obdarzona niezwykłym darem, dzięki któremu przywróciła zdrowie tysiącom ludzi. Pierwsze sygnały z innego świata Betty Shine odebrała w wieku dwóch lat. Mimo obaw musiałą uznać to, co było jej przeznaczeniem. Przez ponad dwadzieścia lat wykorzystywała swoje nadzwyczajne umiejętności, doświadczała astralnych podróży i osiągnęła głęboką znajomość zjawisk towarzyszącym przeżyciom z pogranicza śmierci. Ta książka jest jej autobiografią.

źródło opisu: okładka książki

źródło okładki: google