I żyli długo i szczęśliwie‌ Jak zbudować szczęśliwe i trwałe małżeństwoa

Wydawnictwo: Helion
832461933X
poradniki

Kochajcie się i: nauczcie się tworzyć silny i trwały związek, budujcie wzajemne zaufanie i wiarę w siebie, stwórzcie wspólny plan Waszej przyszłości. Podręcznik domowej terapii małżeńskiejI żyli długo i szczęśliwie‌ Ostatnie słowa wielu baśni tchną optymizmem, na który dają się już złapać jedynie dzieci. złośliwość życia polega na tym, że mało komu z nas udaje się spotkać księcia na białym koniu albo piękną królewnę, a na dodatek prawie wszyscy małżonkowie muszą zmagać się z okrutnymi smokami i złymi czarownicami. A do tego królewicz (albo królewna) wykazuje tendencję do zmieniania się w ropuchę...A co z dobrymi wróżkamia Jedna istnieje na pewno. Barbara Bartlein pomogła już setkom par. Według niej szczęśliwe, udane małżeństwo niemal zawsze wymaga ogromnej pracy i wielkiego zaangażowania, ludzie jednak często nie wiedzą, jak powinni budować trwały związek. zamiast czarodziejskiej różdżki proponujemy Ci książkę — skuteczniejszą niż magia. znajdziesz w niej piętnaście strategii, które pozwolą Ci rozwiązać najczęstsze problemy, z jakimi borykasz się w swoim małżeństwie, dotyczące pieniędzy, dzieci, seksu czy teściów. Stwórz silną więź ze swoim partnerem i żyj długo i szczęśliwie, jeśli tylko masz odwagę!Strategie na nowy dobry początek: Tworzenie własnych zwyczajów i tradycji. Wypracowywanie wspólnej strategii wychowania dzieci. Poprawianie intymnej bliskości w Waszym związku. Dzielenie się uczuciami z partnerem. Wymyślanie wspólnych zajęć i zainteresowań.

galara | 2016-11-04
Na półkach: Posiadam, Chcę przeczytać