Feng shui w ogrodzie

Wydawnictwo: Klub dla Ciebie
poradniki

Odpowiednio zaaranżowana przestrzeń sprawia, że stajemy się zrelaksowani i spokojni. W poradniku przedstawiono zasady urządzania ogrodu zgodne z feng shui. Przygotowano osiem projektów, dzięki którym możesz stworzyć ogród siły, miłości, leczniczy, płodności, patchworkowy , dziecięcy, medytacyjny i zimowy. Prezentacja każdego z nich zawiera plan ze szczególnie polecanymi roślinami i elementami architektury ogrodowej. Poradnik wyjaśnia, jaki jest związek między pięcioma żywiołami, wyglądem ogrodu a samopoczuciem jego właścicieli, oraz podpowiada, jak sprawić, by ogród pobudzał wszystkie zmysły. Okazuje się, że świerk i magnolia pomagają odzyskać równowagę psychiczną, a papryka i paproć potrafią wzmóc namiętność! Przepiękne zdjęcia kącika ziołowego, ogrodowej rzeźby feniksa lub profesjonalnie ukształtowanych bukszpanów zachęcą do zaplanowania ogrodu zgodnie z filozofią feng shui.

maria | 2013-06-30
anka775 | 2010-07-29