Objawienia Maryjne o końcu świata

Wydawnictwo: M
religia
kasandra_85

Koniec świata - ogłaszany przez media mniej więcej dwa razy do roku - spowszedniał. Hollywoodzkie wizje zagłady nuklearnej czy ekologicznej przysłoniły nam perspektywę prawdziwą i realną - Sądu Ostatecznego i powtórnego przyjścia na świat Chrystusa.Książka przedstawia objawienia Maryjne ukazujące tajemnice przyszłości świata, wzywające ludzi do nawrócenia się i wewnętrznej przemiany, do odnowienia bliskiego związku z Bogiem. Jest ich zbyt wiele, aby można je zignorować. Jedno z pierwszych ostrzeżeń padło w XIX w. w La Salette. W Fatimie Łucja widziała anioła z ognistym mieczem. W japońskim mieście Akita s. Agnes Sasagawe usłyszała od Maryi: 'Będzie kara większa niż potop, nieporównywalna z niczym, co widział świat'. O nadchodzącym Sądzie Ostatecznym mówią także objawienia w Medjugorie oraz ostatnie, uznane przez Kościół, w Kibeho w Rwandzie. Zjawisko objawień rozszerza się, od początku chrześcijaństwa do końca XX w. odnotowano ich kilkadziesiąt tysięcy. Zawierają zachętę do modlitwy, postu i nawrócenia. 'Pomóżcie mi ocalić świat!' - woła do nas Matka Boska. Czy ludzie wreszcie usłyszą ten głos?

źródło opisu: http://www.mwydawnictwo.pl/p/920/objawienia-maryjne

źródło okładki: http://www.mwydawnictwo.pl/p/920/objawienia-maryjne

kasandra_85 | 2013-03-24
Przeczytana: marzec 2013

AndromedaMirtle | 2015-06-20
Przeczytana: 20 czerwca 2015

W moim odczuciu książka jest za bardzo chaotyczna. Informacje o różnych objawieniach są przemieszane i jeśli się wcześniej nie orientowało w temacie, można się zupełnie pogubić w kwestii tego, co kiedy komu zostało objawione.

Aśś | 2016-03-24
Michu | 2014-09-02