Ritual of Proof

Wydawnictwo: William Morrow & Company
angielski
zandam

Joy ofiarowuje Nam odmienny sposób postrzegania siebie samych, naszego społeczeństwa i naszych oczekiwań wobec związków. "Ritual of Proof" kreuje nowy, żywy świat; zapierająca dech w piersi opowieść o zmysłowych intrygach i sile, która na długo zapada w pamięć. Osadzona w świecie, w którym kobiety posiadają bezgraniczną władzę... a pożądani przez nie mężczyźni osiągają oszałamiające ceny na...

"Ritual of Proof" kreuje nowy, żywy świat; zapierająca dech w piersi opowieść o zmysłowych intrygach i sile, która na długo zapada w pamięć. Osadzona w świecie, w którym kobiety posiadają bezgraniczną władzę... a pożądani przez nie mężczyźni osiągają oszałamiające ceny na rynku matrymonialnym. Elitarna klasa wyższa stoi na straży przestrzegania reguł społecznych, przymykając oko na występki bogatych i wpływowych She-Lords.

źródło opisu: Wydawnictwo William Morrow, 2001

źródło okładki: http://www.officialdarajoy.com